Galeri Makina San. Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
263 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: GaleriMakina
  • ADRES: Hacı Kadın Mah, Atatürk Bulv. İ.M.Ç. Blok No: 2304-2305-2306, 34470 İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 528 7310
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ülkemizin İhracatta Lokomotif sektörü olarak bilinen konfeksiyon ve hazır giyim sektörünün ana grubunu oluşturan konfeksiyon makinaları ile ilgili ilk ticarethanemiz 1972 yılında Beyoğlu’nda faaliyete başlamıştır.
Daha sonraki dönemlerde sektördeki gelişmeleri en ince ayrıntılarına kadar takip eden firmamız sektörle birlikte genişleyerek 80’li yılların sonunda İstanbul manifaturacılar çarşısına taşınmıştır. Firmamız ilk dönemlerinde sadece makina satışı ile ilgili hizmet vermekteydi.

90’lı yılların başında japonya’nın önde gelen firmalarından JUKI sanayi makinalarının toptan ve perakende dağıtımını yapmaya başlamıştır. 1994 senesinde serbest bölge şubesini açmış 1995 yılında yedek parça şirketini hizmete sunmuştur.

Yedek parça şirketimiz 30.000 çeşidi bulan ürünlerle müşterilerine en iyi hizmeti vermekte ve kullanım sorunu yaşanmayacak kaliteli yedek parça temin etmektedir.

Bütün bunlar göstermektedir ki; geçmişteki sektör gelişimlerini iyi bir şekilde takip eden firmamız kazandığı tecrübeler sayesinde gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı pazarında vermiş olduğu hizmetle müşteri potansiyelini de en üst seviyelere çıkarmıştır.

Bugün bu noktaya gelmenin vermiş olduğu azim firmamızı daha da ileriye götürmenin şevkini arttırmaktadır. İnanıyoruz ki; dürüstlük, kalite anlayışı, müşterilerimizin sorunlarını anında çözüm desteği firmamıza olan güveni arttırmaya devam edecektir. Bu ilkeler firmamızın temel anlayışı olup firmamızla birlikte yaşayacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Yandex.Metrica