• bilgi@firmaoner.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
406 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yassıören Mah. Akpınar San. Sit. Papağan Sok. No:6 Hadımköy / İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 872 63 78
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mert El Sanatları Hediyelik Eşya Kuyumculuk Tekstil Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak 1990 Tarihinden beri ithalat ve ihracat hizmetlerinin yanında 2017 yılında ise Gümrüklü antrepo hizmetlerimiz ile değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak üzere faaliyete başlamıştır.

MERKEZ OFİS

Firmamızın müşterilerine verdiği depolama hizmetlerine yardımcı olmak üzere İstanbul Hadımköy’de bulunan genel merkezinde her türlü stoklama imkanına sahip depo tesisleri bulunmaktadır.

MAKİNE & UZMAN KADRO

Tesislerimizde bulunan her tonajdaki istifleme makineleri ve uzman ekibimiz üstün kalitede sundukları hizmetleri ile müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılamaktadırlar.

KAPASİTE & VERİMLİLİK

Gümrüklü 5000 m2 ve gümrüksüz 2000 m2 depolama alanı mevcut olup genel amaçlı mallarınız için emniyetli bir şekilde stoklama yapılmakta, müşterilerimizin ayıracağı yer, yatırım ve zamandan tasarruf ile üst düzey bir verimlilik sağlanmaktadır.

VİZYON

Gümrüklü antrepo, serbest depolama ve lojistik sektöründe kesintisiz hizmet ve üst düzey verimlilik ile Türkiye’de akla ilk gelen söz sahibi kuruluşlar arasında yerimizi almak.

——————–

Antrepo Kodu: A34 0000 63

Adres: Yassıören Mah. Akpınar San. Sit. Papağan Sok. No:6 Hadımköy / İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Yandex.Metrica