TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
406 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet D.
  • ADRES: Cami Sokak, Parseller Avcılar / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 428 8831
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 20:00

FİRMA HAKKINDA

Nilsa Teknik, birçok marka ve ürünlerde sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Özellikle Avcılar ve Beylikdüzü çevresine özel teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Televizyon servisi olarak çalışma hayatını büyük bir hızla sürdüren Nilsa Teknik, müşteri memnuniyetini de doğru orantıda arttırmayı hedeflemektedir. Bunun için gece gündüz siz Beylikdüzü sakinlerine hizmet vermekte ve hayatınızı bir adım daha ileriye taşımaktadır.

Profesyonel kadrosuyla her zaman en iyiyi amaçlayan firmamız, Televizyon servisi ünvanını da bu sebeple sonuna kadar hak etmektedir. Bilindiği üzere elektronik sektörü ustalık gerektiren profesyonel bir iştir. Öyleyse Nilsa Teknik olarak bu işte bizi tercih etmenizi öneriyor ve memnuniyet sözünün altını çiziyoruz.

Beylikdüzü televizyon servisi olmanın yanında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece gibi civar ilçelere de gezici servis sağlıyoruz. Firmamızın geleceğe attığı her adımı incelikle hesaplıyor ve teknolojik koşullara ayak uydurarak çağdaş bir televizyon tamir servisi gibi hareket ediyoruz.

Eğer evinizde tamire ihtiyacı olan bir televizyon varsa, aramanız gereken ilk firma Nilsa Teknik olacaktır. Bu konuda kendimize güveniyor; LCD, LED demeden tüm televizyonları tamir etmenin sözünü veriyoruz.

Anahtar Kelimeler: Beylikdüzü Tv Tamiri, Avcılar Tv Tamiri, Esenyurt Tv Tamiri, Tv Tamiri, Tv Tamircisi, Avcılar Uydu Montajı, Televizyon Tamiri

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Yandex.Metrica